Regulamin łowiska

REGULAMIN ŁOWISKA

Na naszym łowisku obowiązuje zasada:

Złap i wypuść

Godziny otwarcia:

Łowienie dzienne: 8:00 – 20:00 – 35 zł (do wykorzystania na konsumpcje w restauracji)

Łowienie nocne: 20:00 – 8:00 – 70 zł

Szanowny wędkarzu przed wejściem na łowisko prosimy o zapoznanie się z regulaminem, jeśli go akceptujesz i zamierzasz respektować serdecznie zapraszamy do miłego spędzenia czasu i przygody z naszymi rybami!

Warunkiem wstępu na łowisko jest dokonanie opłaty od KAŻDEJ osoby dorosłej wchodzącej na łowisko, również osób towarzyszących. Dzieci do lat 12 wstęp bezpłatny.

Opłaty dokonuje się u obsługi w restauracji przed wstępem na łowisko. Jeśli kończą Państwo wędkowanie- prosimy poinformowanie o tym fakcie obsługi ,rozliczenie się(jeśli rachunek wynosi więcej niż wpłacona przez Państwa kwota), odłożenie na miejsce  wypożyczonego sprzętu oraz pozostawienie po sobie porządku.

Wpłacone pieniądze, za łowienie dzienne, można wykorzystać na konsumpcję w naszej restauracji w dniu pobytu.

Opłata za wstęp upoważnia do wędkowania na dwie wędki spławikowe lub gruntowe.

Wędkarz wchodzący na łowisko musi być wyposażony w podbierak oraz matę. W przypadku braku któregoś z akcesoriów istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu u obsługi. Zabrania się lądowania ryb na trawie lub piasku.

Wszystkie złowione ryby (oprócz pstrągów) po uwiecznieniu na zdjęciu, bezzwłocznie wypuszczamy do wody. Zabrania się przetrzymywania ryb w siatce.

Kategorycznie zabrania się wypuszczania złowionych pstrągów. Zaraz po złowieniu należy przynieść je do obsługi restauracji. Nie zastosowanie się do tego zakazu skutkuje natychmiastowym usunięciem z łowiska bez zwrotu wniesionej opłaty.

Prosimy o delikatne obchodzenie się ze złowionymi rybami tak aby wypuszczone mogły dalej rosnąć i cieszyć Państwa przy kolejnym połowie.

Próba kradzieży ryb skutkuje natychmiastowym wezwaniem policji. Łowisko jest monitorowane całodobowo, zatem istnieje możliwość bardzo szybkiego udowodnienia kradzieży.

Szczególnie mile widziani będą wędkarze zachowujący się kulturalnie, spokojnie, pozostawiający po sobie czystość i porządek. Osoby nie stosujące tych zasad będą bezzwłocznie wypraszane z łowiska bez możliwości ponownego wejścia i zwrotu wniesionej opłaty.

Rodziców przebywających z dziećmi na naszym obiekcie prosimy o pilnowanie swoich pociech. Właściciele łowiska nie ponoszą odpowiedzialności za wypadki losowe.

Zabrania się wnoszenia i spożywania na łowisku alkoholu oraz produktów spożywczych innych niż zakupione w naszej restauracji.

Zabrania się rozpalania grilla na terenie obiektu.

Wstęp z psami tylko za pozwoleniem obsługi, wyłącznie na smyczy i w kagańcu.

W kwestiach nie objętych regulaminem warunki i zasady ustala właściciel.